Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

AUTOMOBIĻU MAZGĀTĀJS
(Sludinājums no NVA)

Inchcape ir viens no vadošajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas ir pārstāvēts 32 pasaules valstīs un nodarbina vairāk kā 18000 darbinieku, piedāvājot plaša klāsta pakalpojumus, sākot ar jaunu un lietotu automobiļu un to rezerves daļu pārdošanu un, nodrošinot kvalitatīvu servisu, apkopi un apdrošināšanu, līdz pat reklāmai un mārketingam. Starptautiski sasniedzot €10.8 mljrd. apgrozījumu 2018. gadā.

Inchcape Latvijā darbojas kopš 2005. gada, trīs autosalonos Rīgā, kas pārstāv Ford, Mazda, BMW Grupas, Jaguar un Land Rover automašīnu zīmolus. Nodarbinot vairāk kā 200 darbiniekus, un sasniedzot € 92 milj. apgrozījumu 2018. gadā.

Attīstoties un domājot par vēl labāku klientu servisu, Inchcape Motors Latvia Ford/Mazda autosalona komanda aicina pievienoties:

AUTOMAZGĀTĀJU

Darba pienākumi:
-Automašīnu virsbūvju mazgāšana; -Automašīnu salonu tīrīšana; -Autosalonā un reklāmas ekspozīcijas vietās izvietoto automašīnu tīrīšana; -Sadarbība ar citiem uzņēmuma darbiniekiem darbu izpildē. 
Prasības:
-Precizitāte, rūpīgums un darba ātrums; -Atbildīga attieksme pret darbu; -Pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; -B kategorijas autovadītāja tiesības. 
Mēs piedāvājam:
-Darbu starptautiskā;

-Darbs maiņās:
-Tehniski nodrošinātu darba vidi; -Profesionālus vadītājus un atsaucīgus kolēģus; -Vienmēr laikā izmaksātu darba samaksu, sākot no 750.00 EUR – 1150.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas);

-Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika un pilnas sociālās garantijas.

CV un pieteikuma vēstuli, norādot amatu uz kuru pretendējiet, lūdzam sūtīt uz:

SIA “Inchcape Motors Latvia” Skanstes ielā 4a, Rīgā, LV-1013, e-pasts:Darba piedāvājums publicēts:
13.08.2019.8
Pieteikšanās termiņš:
13.09.2019.
Uzņēmums:
Inchcape Motors Latvia, SIA
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Rīga, Skanstes iela, 4A, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
750 – 1150
Amata kategorija:
Transports / Loģistika
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: http://www.irdarbs.lv/p/5Kmb vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv