Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

Aicina darbā: tirdzniecības pārstāvi - klientu konsultantu/i.

Kopsavilkums

SIA VK Beauty
Profesionālās kosmētikas distribūcija Baltijas valstīs no 2007. gada.

Prasības pretendentiem

labas datora zināšanas
pieredze kosmētikas tirdzniecības nozarē
pozetīva un radoša attieksme pret darbu
vēlme pilnveidot savas zināšanas
teicama komunikācijas prasme un prasme pārdot
vēlams vadītāja apliecība

Darba pienākumi

profesionālās kosmētikas intigrēšana Latvijas tirgū
darbs ar klientiem, jaunu klientu piesaistīšana
semināru organizēšana
mājas lapas uzturēšana un reklamēšana sociālajos tīklos

Mēs piedāvājam

patstāvīgu darbu ar progresīvu atalgojuma sistēmu
darbs mazā kolektīvā
īpaši individuāla attieksme no darba devēja puses
darba laiks no 10-18, sestdienas, svētdienas brīvas
darba vieta atrodas Rigas centrā

Papildus lauks

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu

Par uzņēmumu

Adrese:
Rūpniecības iela 5, Rīga
Telefons:
+37120282927
Apraksts:
Profesionālās kosmētikas disrtibūcija Baltijas valstīs.
Visi šī uzņēmuma sludinājumi
Darba piedāvājums publicēts:
14.03.2017.368
Pieteikšanās termiņš:
14.04.2017.
Atrašanās vieta:
Rīga, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Amata kategorija:
Pārdošana /Tirdzniecība/ Klientu apkalpošana
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: http://www.irdarbs.lv/p/PMR vai

Draugiem.lv