Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS
(Sludinājums no NVA)

Uzņēmums „Scan-Plast Latvia” LSEZ SIA, kurš ir īpaši specializējies kompozītmateriālu izstrādājumu un būvkonstrukciju ražošanā un tirdzniecībā, aicina darbā: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU /-I
Pienākumi:
■      Izveidot un uzturēt atbilstošā kvalitātē darba aizsardzības organizatorisko sistēmu uzņēmumā.

■      Izveidot un uzturēt darba aizsardzības un darba videi atbilstošu normatīvo aktu bāzi, ievērojot uzņēmuma specifiku.

■      Aktualizēt uzņēmuma civilās aizsardzības plānu, konsultēt uzņēmuma vadību un  nodarbinātos darba aizsardzības un ugunsdrošības jomā.

■      Apsekot uzņēmuma darba vidi, noteikt un novērot darba vides riska faktorus uzņēmumā.

■      Organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības kontroles plānu izstrādāšanu un ieviešanu uzņēmumā.

■      Veikt citus saistītos pienākumus.

Prasības:

■     1. vai 2.līmeņa augstāko izglītību darba aizsardzībā.

■     Vismaz 2 gadu darba pieredze līdzīgā amatā.

■     Teicamas zināšanas par darba aizsardzību un normatīvajiem aktiem.

■     Labas datora lietošanas prasmes (MS Office).

■     Labas latviešu, angļu un krievu valodas prasmes.

■     Augsta precizitāte un atbildības sajūta.

■     Spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās.

Piedāvājam:

■      Dinamisku un interesantu darbu ražošanas uzņēmumā Liepājā.

■      Ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu.
Lai pieteiktos:

Lūdzu sūtīt CV, pievienojot klāt motivācijas vēstuli ar norādi - „Darba aizsardzības speciālists” uz

Pieteikumi tiek izskatīti nedēļas laikā no iesniegšanas brīža, kandidāti tiks personīgi informēti tikai gadījumā, ja tiks aicināti uz darba interviju.

Darba piedāvājums publicēts:
13.08.2019.16
Pieteikšanās termiņš:
27.08.2019.
Uzņēmums:
Scan-Plast Latvia, SIA
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Brīvības iela, Liepāja, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
6 – ...
Amata kategorija:
Ražošana / Mehānika / Strādnieki
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: http://www.irdarbs.lv/p/6Mmb vai

Draugiem.lv