Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

IESAIŅOTĀJS (ROKU DARBS)
(Sludinājums no NVA)

Uzņēmums SIA "VIDZEMES GRANULAS" aicina darbā:

IESAIŅOTĀJAS - FASĒTĀJAS

Darba pienākumi:

  • Granulu iepakošana maisos pa 15 kg;
  • Granulu maisu novietošana uz paletes;
  • Aptīt paliktni uz iesaiņošanas mašīnas.

Prasības pretendentam:

  • Vēlme un spēja aktīvi strādāt, disciplīna un godīgums.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu no 900 Eur(bruto) pirms nodokļu nomaksas uzsākot darbu;
  • Piemaksas par nakts stundu darbu;
  • Piemaksas par darbu papildus maiņā;
  • Sociālās garantijas un stabilu atalgojumu vienmēr laikā;
  • Darbu maiņās saskaņā ar grafiku: 5 darba dienas nedēļā /2 brīvdienas (sestdiena un svētdiena) no 7.00 līdz 19.00.
  • Apmācības, kas nepieciešamas darba pienākumu izpildei, un pieredzējušu kolēģu atbalstu;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas uzņēmumā.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu:

Tālrunis informācijai: mob.t.23300445.

Darba piedāvājums publicēts:
27.02.2024.78
Pieteikšanās termiņš:
02.05.2024.
Uzņēmums:
SIA "VIDZEMES GRANULAS"
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Vidagas Bērzi, Vidaga, Virešu pag., Smiltenes nov., Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
900 – ...
Amata kategorija:
Ražošana / Mehānika / Strādnieki
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/f9Ub vai

Draugiem.lv