Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

PAPĪRA UN KARTONA PIEGRIEŠANAS OPERATORS
(Sludinājums no NVA)


Vēlamies tikties ar cilvēku, kuram ir pieredze darbā ar ražošanas iekārtām; tehnieka domāšana; augsta atbildības sajūta un pašdisciplīna; sapratne par milimetra lielumu; izturība strādāt fizisku darbu maiņās.

Galvenie pienākumi: iekārtas sagatavošana darbam; kartona un citu poligrāfijas materiālu apgriešana/sagriešana pēc dotajiem parametriem; griešanas kvalitātes pārbaude. Uz konkrētās iekārtas tiks veikta apmācība. 

Atalgojuma summa minēta pirms nodokļu nomaksas. 

Darbs maiņās no 7.00.-15.00. un no 15.00.-23.00. 

Darbinieki tiek nodrošināti ar transportu. No pirmās darba dienas nelaimes gadījumu apdrošināšana, veselības apdrošināšana pēc 3 mēnešu nostrādāšanas.

Kāpēc strādāt pie mums?


SIA Jelgavas tipogrāfija ir 

poligrāfijas uzņēmums, kas specializējas grāmatu iespiešanā, piedāvājot klientiem 38 dažādu sējumu veidus un nodrošinot pilnu ražošanas ciklu - darbu sagatavošanu, iespiešanu, pēcapstrādi un loģistikas pakalpojumus. Uzņēmums darbojas Latvijas tirgū no 1996. gada. 2018. gada apgrozījums sastādīja apm. 11 mlj., 68% apkalpojot eksporta tirgus. Uzņēmuma darbības fokuss ir Rietumeiropas valstis (Vācija, Francija, Skandināvija), kurās arvien saglabājas liels izaugsmes potenciāls. Ņemot vērā faktu, ka grāmatu ražošanas tirgus vērtība turpina pieaugt un klientam svarīga ir personiska apkalpošana, spēja uzticēties, kā arī profesionāla attieksme un zināšanas ir tas, ko uzņēmums spēj nodrošināt augstā līmenī. Tuvāko gadu laikā uzņēmums plāno piebūvēt jaunu cehu, iegādājoties jaunas ofsetdrukas iekārtas.


Pirms piesakies vakancei, pārliecienies par sava potenciālā darba svarīgumu, izpētot mūsu mājas lapu www.jt.lv

CV sūtīt uz e-pastu

Tālrunis: 63007480


Darba piedāvājums publicēts:
06.02.2019.15
Pieteikšanās termiņš:
17.02.2019.
Uzņēmums:
JELGAVAS TIPOGRĀFIJA, SIA
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Jelgava, Langervaldes iela, 1A, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
800 – ...
Amata kategorija:
Ražošana / Mehānika / Strādnieki
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: http://www.irdarbs.lv/p/sJhb vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv