Обратно в результаты поиска

ELEKTRIĶIS
(Sludinājums no NVA)

SIA "VK Terminal Services" aicina darbā uz nenoteiktu laiku

DEŽURĒJOŠO ELEKTRIĶI

Galvenie darba pienākumi:

  • Elektroiekārtu profilaktiskā apkope un remonts
  • Operatīvie apkopes darbi elektroiekārtām līdz un virs 1000 V

Prasības kandidātiem:

  • Vidējā profesionālā izglītība elektrotehnikas jomā
  • Atbilstoša darba pieredze
  • Elektrodrošības grupa B līdz un virs 1000 V
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • IT prasmes lietotāja līmenī
  • Augsta atbildības sajūta

Mēs piedāvājam

  • Darbu maiņās pa 12 h
  • Darbam nepieciešamo profesionālo apmācību
  • Karjeras izaugsmes iespējas
  • Veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas
  • Algu no EUR 735 – EUR 835 mēnesī, piemaksas par nakts un svētku stundām, ceturkšņa un gada prēmijas
Опубликованно:
02.06.2020.67
Окончательный срок заявки:
31.08.2020.
Предприятие:
VK Terminal Services, SIA
Место нахожедния:
LATVIJA, Dzintaru iela 66, Ventspils, Latvija
Время работы:
Pilna slodze
Уровень заплаты
735 – 835
Категория занимаемой должности:
Transports / Loģistika
Посоветуй это предложение о работе другим: https://www.irdarbs.lv/rus/p/c7sb или

Draugiem.lv