Обратно в результаты поиска

KRĀVĒJS (ROKU DARBS)
(Sludinājums no NVA)

SIA “Rēzeknes gaļas kombināts”, reģ. Nr.42403012397,

Sakarā ar ražošanas apjomu palielināšanos vasaras sezonā aicina darbā

KRĀVĒJU (Gaļas sadales cehā)

            Prasības kandidātiem:

        pamata vai vispārējā vidējā izglītība;

        Augsta atbildības sajūta, spēja strādāt rūpīgi;

        Fiziski spēcīgs.

Darba apraksts:

        Iekraut/izkraut/pārkraut produkciju;

        Pārvietot produkciju uz sadali vai salikt aukstuma kamerās;

        Darba laiks saskaņā ar darba grafiku (dienas un nakts maiņas).

Piedāvājam:

-        Darbu stabilā un augošā uzņēmumā;

-        Atalgojumu bruto 450-750 EUR mēnesī;

-        Sociālās garantijas;

-        Izaugsmes iespējas.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu ar norādi KRĀVĒJS.

Interesēties zvanot pa tālruni: 64607302

vai ierasties personīgi personāldaļā – Rīgas ielā 22, Rēzeknē.

Опубликованно:
30.03.2021.75
Окончательный срок заявки:
21.06.2021.
Предприятие:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RĒZEKNES GAĻAS KOMBINĀTS"
Место нахожедния:
LATVIJA, Rīgas iela 22, Rēzekne, Latvija
Время работы:
Pilna slodze
Уровень заплаты
500 – 750
Категория занимаемой должности:
Ražošana / Mehānika / Strādnieki
Посоветуй это предложение о работе другим: https://www.irdarbs.lv/rus/p/bFyb или

Draugiem.lv