Обратно в результаты поиска

MĀKSLĪGO BŪVJU PALĪGSTRĀDNIEKS
(Sludinājums no NVA)

Latvijas teritorijā rakt un aizbērt bedres; līdzināt zemi, granti, smiltis u. tml.; pienest ķieģeļus, javu un citus būvmateriālus; krāsot ceļu horizontālos marķējumus; veikt grunts izstrādi būvbedrē un iestrādi un blīvēšanu uzbērumā ar rokas instrumentiem; veikt mākslīgo būvju betona konstrukciju, asfaltbetona segas atkalšanu ar pneimoāmuru un citiem rokas instrumentiem; veikt atkalto būvgružu iekraušanu autotransportā; veikt smilts līdzināšanu, šķembu pamata izbūvi, nogāžu planēšanu un melnzemes līdzināšanu; veikt piegādāto materiālu un konstrukciju izkraušanu, novietošanu un piegādi citiem objektā strādājošajiem; veikt būvobjekta teritorijas uzkopšanu, būvgružu savākšanu; veikt betona virsmu un metāla konstrukciju attīrīšanu ar rokas instrumentiem, gruntēšanu un krāsošanu; veikt vienkāršu sastatņu montāžu, koka, metāla konstrukciju un veidņu demontāžu.

Darba devēja kontaktinformācija:

SIA “Celtniecības Kvalitātes Aģentūra (CKA)”,

Nolūkā nodrošināt sludinājumā ieinteresēto personu (turpmāk – Pretendents) iesniegto personas datu korektu apstrādi, informējam, ka:

SIA “Celtniecības Kvalitātes Aģentūra (CKA)" apstrādās Jūsu iesniegtos personas datus sākotnējā atlases procesa vajadzībām, lai izvērtētu pretendenta iespējamību ieņemt konkrēto amatu, un netiks izpausti, izņemot normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un apjomā.

Jūsu iesniegtie personas dati tiks uzglabāti līdz konkrētā amata konkursa noslēgumam, bet ne ilgāk kā 4 (četrus) mēnešus. Pēc šī termiņa beigām Jūsu iesniegtie personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti.

Pretendents ir atbildīgs par informācijas un personas datu saturu un apjomu, ko viņš norāda un iesniedz atlases procesā.

Pretendenta veikta personas datu un informācijas iesniegšana uzskatāma par viņa piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie iesniegti.


Опубликованно:
21.01.2021.106
Окончательный срок заявки:
31.05.2021.
Предприятие:
SIA "Celtniecības Kvalitātes Aģentūra (CKA)"
Место нахожедния:
LATVIJA, Dārzciema iela 60, Rīga, Latvija
Время работы:
Pilna slodze
Уровень заплаты
1076 – ...
Категория занимаемой должности:
Celtniecība / Meistari
Посоветуй это предложение о работе другим: https://www.irdarbs.lv/rus/p/koxb или

Обратно в результаты поиска