Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

BŪVGALDNIEKS
(Sludinājums no NVA)

Latvijas teritorijā izgatavot koka izstrādājumus, veikt namdara darbus, veikt koka izstrādājumu remontdarbus, montēt celtniecības detaļas, kuras izgatavotas no koka un koka materiāliem, nerūsējoša tērauda, ģipškartona. Veidņu montāža un demontāža. Stiegrošanas un betonēšanas darbu veikšana. Darba ar vibro, pneumo, elektroinstrumentiem izpildīšana. Iekraušanas-izkraušanas darbu veikšana.

Darba devēja kontaktinformācija:

SIA “Celtniecības Kvalitātes Aģentūra (CKA)”,

Nolūkā nodrošināt sludinājumā ieinteresēto personu (turpmāk – Pretendents) iesniegto personas datu korektu apstrādi, informējam, ka:

SIA “Celtniecības Kvalitātes Aģentūra (CKA)" apstrādās Jūsu iesniegtos personas datus sākotnējā atlases procesa vajadzībām, lai izvērtētu pretendenta iespējamību ieņemt konkrēto amatu, un netiks izpausti, izņemot normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un apjomā.

Jūsu iesniegtie personas dati tiks uzglabāti līdz konkrētā amata konkursa noslēgumam, bet ne ilgāk kā 4 (četrus) mēnešus. Pēc šī termiņa beigām Jūsu iesniegtie personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti.

Pretendents ir atbildīgs par informācijas un personas datu saturu un apjomu, ko viņš norāda un iesniedz atlases procesā.

Pretendenta veikta personas datu un informācijas iesniegšana uzskatāma par viņa piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie iesniegti.


Darba piedāvājums publicēts:
21.01.2021.57
Pieteikšanās termiņš:
31.05.2021.
Uzņēmums:
CELTNIECIBAS KVALITATES AGENTURA (CKA), SIA
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Dārzciema iela 60, Rīga, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
1076 – ...
Amata kategorija:
Celtniecība / Meistari
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/poxb vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem