Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

ĒKU EKSPLUATĀCIJAS UN APRĪKOJUMA NODROŠINĀJUMA INŽENIERIS
(Sludinājums no NVA)

NBS NP 3.reģionālais nodrošinājuma centrs, Kadagā, aicina darbā ēku ekspluatācijas inženieri

Prasības pretendentiem:

Mēs piedāvājam:

-       Regulāru un stabilu atalgojumu.

-      Atalgojums atbilstoši 9.mēnešalgas grupai (no 835 EUR līdz 1190 EUR pirms nodokļu nomaksas) atbilstoši profesionālajai pieredzei, kas iegūta pēdējos piecos gados.

-       Iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē.

-       Iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas.

-       Sociālās garantijas atbilstošas valsts pārvaldē noteiktajam.

Atbilstība likuma “Par valsts noslēpumu” 9.panta prasībām.

Augstākā profesionālā izglītība būvniecībā.

Zināšanas un darba pieredze vispārējā celtniecībā.

Zināšanas un izpratne par publisko iepirkumu, iepirkumu organizēšanu.

Pieredze dokumentu sagatavošanā un noformēšanā atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Autovadītāja apliecība B kategorija.

Lietotāja līmenis MS Office (Word, Excel, Power Point).

Galvenie amata pienākumi:

-      Kontrolēt ēku ekspluatāciju Ādažu militārajā bāzē.

-     Plānot un organizēt celtniecības remontdarbus par decentralizētajiem līdzekļiem Ādažu garnizonā.

-    Dalība Aizsardzības Ministrijas un Valsts Aizsardzības Militāro Objektu Iepirkumu Centra (VAMOIC) būvniecības darba grupās un iepirkumu komisijās.

-     Ādažu garnizona ēku būvniecības tehnisko prasību izstrāde.

Motivācijas vēstuli un Curriculum Vitae (dzīves gaitas aprakstu) lūdzu iesniegt elektroniski NBS NP 3.RNC Personālsastāva un administrēšanas nodaļā uz e-pastu .

Pretendentu atlase notiks divās kārtās, pēc CV izvērtēšanas vakancei visatbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti ar mērķi nodrošināt šīs konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā, ievērojot Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu;

2) pretendenta iesniegtos personas datus apstrādās tikai konkursa ietvaros iesaistītie Nodrošinājuma pavēlniecības 3.Reģionālā nodrošinājuma centra nodarbinātie;

3) pieteikuma dokumentos iekļautie dati var tikt izmantoti rekomendāciju saņemšanai no pieteikuma dokumentos norādītājiem iepriekšējiem darba devējiem.

Darba piedāvājums publicēts:
13.10.2021.18
Pieteikšanās termiņš:
31.10.2021.
Uzņēmums:
Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas Nodrošinājuma Pavēlniecības 3.Reģionālais nodrošinājuma centrs
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Kadaga, Ādažu pag., Ādažu nov., Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
835 – 1190
Amata kategorija:
Valsts pārvalde
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/RF4b vai

Draugiem.lv