Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

PAŠVALDĪBAS IESTĀDES VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS
(Sludinājums no NVA)

reģistrācijas Nr.90000012827, Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
Mārupes novada Sociālais dienests uz nenoteiktu laiku aicina darbā SOCIĀLĀ DIENESTA VADĪTĀJU:

Aicinām darbā mērķtiecīgu Sociālā dienesta vadītāju, kurš veiksmīgi vadīs komandu un sniegs ieguldījumu pašvaldības sociālās palīdzības un pakalpojumu nodrošināšanas attīstībā.

Galvenie amata pienākumi:
- vadīt sociālā dienesta komandu, motivējot to kopēju mērķu sasniegšanai;
- sagatavot iestādes budžeta projekta tāmi, plānot un kontrolēt piešķirto līdzekļu racionālu izmantošanu;
- plānot un organizēt sociālo darbu, sociālo pabalstu un pakalpojumu sniegšanu personām un personu grupām, kurām tas nepieciešams;
- sniegt priekšlikumus jaunu pakalpojumu ieviešanai un esošo pakalpojumu uzlabošanai un optimizēšanai,
- nodrošināt iestādes attīstības stratēģijas izstrādi un īstenošanu;
- sniegt klientiem informāciju un konsultācijas par sociālo pakalpojumu saņemšanas iespējām, kā arī citu informāciju, kas sekmē klientu problēmu risināšanu un savas sociālās situācijas uzlabošanu;
- pārvaldīt iestādes finanses nodrošinot budžeta plāna izstrādi un atbilstošu tā izpildi;
- nodrošināt iestādes lietojumā nodotā nekustamā īpašuma un mantas lietderīgu izmantošanu un apsaimniekošanu;
- veicināt darbinieku profesionālo izaugsmi.

Prasības pretendentiem:
- otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā augstākā izglītība (vēlams sociālā darbā vai tiesību zinātnēs, vai sabiedrības vadības zinībās);
- pieredze vadošā amatā ne mazāk kā 3 gadi, vēlams valsts vai pašvaldības institūcijā, ar sociālo palīdzību, sociālo pakalpojumu sniegšanu saistītā jomā;
- pieredze un izpratne par finansēm, vispārējiem uzskaites un plānošanas principiem;
- pieredze darbā ar dažādām sociālajām grupām un prasme orientēties klientu tiesību un interešu aizsardzības jautājumos sociālās palīdzības, sociālo pakalpojumu un sociālās rehabilitācijas jomā;
- sociālās jomas normatīvo aktu pārzināšana, zināšanas personāla vadībā;
- stratēģiska domāšana, labas prezentēšanas, komunikācijas un organizatoriskās prasmes, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
- teicamas latviešu valodas zināšanas;
- teicamas prasmes darbam ar biroja tehniku, MS Office programmatūru;
- vēlama darba pieredze dokumentu pārvaldības sistēmā Doclogix un budžetu plānošanas sistēmā MicroStrategy.

 Piedāvājam:
- Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu
- Atalgojumu no 1890,00 EUR (pārbaudes laikā) līdz 2100,00 EUR pirms nodokļu nomaksas
- Veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu un citus iestādē noteiktos motivācijas elementus atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem
- Darba vieta – Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads

Pieteikuma dokumentus motivācijas vēstuli un CV ar norādi “Mārupes novada Sociālā dienesta vadītājs” sūtīt: e-pasta adrese: .

Darba piedāvājums publicēts:
23.11.2022.33
Pieteikšanās termiņš:
06.12.2022.
Uzņēmums:
Mārupes novada pašvaldība
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes nov., Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
1890 – 2100
Amata kategorija:
Administrācija / Asistēšana
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/euIb vai

Draugiem.lv