Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

IESAIŅOTĀJS (ROKU DARBS)
(Sludinājums no NVA)

SIA OXY Life klients zivju apstrādes uzņēmums aicina darbā gatavās produkcijas iesaiņotājus - pakotājus/-jas

Darba vieta: Olaine

Pienākumi:

  • Gatavo saldēto produktu pakošana kartona kastēs.

Prasības:

  • Vēlēšanās strādāt

Mēs piedāvājam:

  • Regulāru darba samaksu un sociālās garantijas;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu 5.20 EUR/h, pirms nodokļu nomaksas,
  • Draudzīgu kolektīvu;
  • ​Darbu no 16:00-22:00, iespējams apvienot ar mācībām
  • Visu nepieciešamo aprīkojumu, darba apģērbu un labus darba apstākļus.

Lūgums sūtīt CV uz norādīto epastu

Kontaktinformācija: 24114211 (darba laikā no plkst. 8:00 līdz 17:00)

E-pasts:

Brīvo vietu skaits: 10

Juridiskā adrese: Bruņinieku 52-30, Rīga, LV-1011, Latvija

Darbības vietas adrese: Tērbatas 74A, Rīga, LV-1001, Latvija

Reg.Nr.: 40103545037

SIA "OXY LIFE"

Darba piedāvājums publicēts:
03.10.2019.82
Pieteikšanās termiņš:
31.12.2019.
Uzņēmums:
Oxy Life, SIA
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Tērbatas iela 74A, Rīga, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Amata kategorija:
Ražošana / Mehānika / Strādnieki
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/2dob vai

Draugiem.lv