Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

IESAIŅOTĀJS (ROKU DARBS)
(Sludinājums no NVA)

SIA "FORPET BALTIC" aicina darbā  darbiniekus - pakotājus (roku darbi).

Pienākumi:

- Palīgdarbi pie termoformēšanas iekārtām ,

- Roku darbi pie darba līnijas un darba galdiem (šķirošana, pakošana ),

- Produkcijas pakošana atbilstoši darba uzdevumam,

- Izgatavotās produkcijas kvalitātes uzraudzība.

Prasības kandidātiem:

- atbildīga attieksme pret veicamo darbu,

- vēlēšanās iemācīties un spēja produktīvi strādāt,

- fiziskā noturība.

Piedāvājam:

- atalgojumu 510 - 779 EURO ( brutto)  ,

- visas soc. garantijas,

- piemaksas par paveiktā darba apjomu,

-  iekšeju apmācību.

- iespēju piebiedroties jaunās ražotnes kolektīvām.

CV sūtīt uz e-pasta adresi:

Darba piedāvājums publicēts:
26.05.2022.58
Pieteikšanās termiņš:
01.09.2022.
Uzņēmums:
SIA "FORPET BALTIC"
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 6, Ventspils, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
510 – 779
Amata kategorija:
Ražošana / Mehānika / Strādnieki
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/qaDb vai

Draugiem.lv