Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

Informācijas sistēmu TESTĒTĀJS
(Sludinājums no NVA)

Lietojumprogrammu testētājs​

Ja esi uzmanīgs pret detaļām, tev ir labas datorprasmes, Tev patīk meklēt kļūdas un piedāvāt alternatīvus risinājumus, esi neatlaidīgs cilvēks, kas izmanto metodiskumu darbā, Tev ir vēlme mācīties un gūt jaunas zināšanas, tad šī vakance ir domāta Tev.

 Esam talantīgu speciālistu komanda, kurai rūp sadarbība ar klientu, piedāvājot mūsdienīgus programmatūras risinājumus. Mēs palīdzam risināt biznesa problēmas dažādu nozaru lieliem un maziem uzņēmumiem.

Tu kļūsi par daļu no profesionālas komandas un Tev būs jāpārliecinās, ka mūsu programmatūra atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Tev būs iespēja pilnveidot savas angļu valodas zināšanas, komunicējot ar klientiem un komandu angļu valodā. Varēsi apgūt jaunas prasmes, rīkus un metodes, kas virzīs Tavu karjeru uz priekšu.

Papildus elastīgam darba laikam Tu izbaudīsi lielisku darba vidi, jautru kolektīvu un atalgojumu no 1800 līdz 3000 EUR bruto.
 
 Kā pieteikties:
Lūdzu, sūti savu CV un pavadvēstuli angļu valodā uz ar atzīmi “QA Specialist”.

LŪDZAM ŅEMT VĒRĀ, KA JŪSU CV DATI GLABĀSIES MŪSU DATU BĀZĒ NĀKAMOS 6 MĒNEŠUS. JUMS IR TIESĪBAS PIEPRASĪT SAVA CV IZDZĒŠANU JEBKURĀ LAIKĀ.
Darba piedāvājums publicēts:
25.08.2023.183
Pieteikšanās termiņš:
30.04.2024.
Uzņēmums:
SIA "Geidans Solutions Latvia"
Atrašanās vieta:
LATVIJA, 18. novembra iela 16, Rēzekne, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
1800 – 3000
Amata kategorija:
IT / Datori / Telekomunikācijas / Elektronika
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/tbQb vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv