Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

LABIEKĀRTOŠANAS STRĀDNIEKS
(Sludinājums no NVA)

Salaspils novada pašvaldības iestāde “Komunālais dienests”
aicina darbā
 Labiekārtošanas strādnieku/ci

(profesijas kods 9214 03)

Profesionālās kvalifikācijas prasības pretendentiem:
    • Vismaz pamatizglītība;
    • Iepriekšēja darba pieredze labiekārtošanas darbos;
    • Augsta pienākuma un atbildības sajūta par veicamo darbu;
    • Prasme strādāt komandā, organizējot darba uzdevuma izpildi sadarbībā ar citiem iestādes darbiniekiem;
    • Prasme strādāt saspringtās situācijās un ierobežotā laikā.

Galvenie amata pamatpienākumi un nepieciešamās prasmes:
Labiekārtošanas darbu veikšana pēc tiešā vadītāja norādījumiem:
    • Regulāri uzraudzīt un sakopt Salaspils pašvaldības sabiedriskos stādījumus, gatavot objektu stādījumu ierīkošanai, veikt apstādījumu ierīkošanas darbus, lietot dažādas tehnoloģijas apstādījumu ierīkošanai un kopšanai;
    • Ziemas periodā attīrīt no sniega segas un kaisīt ar pretslīdes materiālu pašvaldībai piederošos gājēju celiņus, kurus nav iespējams apkopt mehanizēti, kā arī sabiedriskā transporta pieturvietas un gājēju pārejas.

Pretendentiem iesniedzamie dokumenti:
    • Profesionālās pieredzes apraksts (Curriculum Vitae);
    • Pretendents var pievienot citus viņa personību un kvalifikāciju raksturojošus dokumentus, kas sniedz plašāku informāciju par amata kandidātu.

Mēs piedāvājam: mēnešalga bruto 700,00 EUR, veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas, iespējas pilnveidot profesionālās zināšanas.

Dokumentus līdz 2022.gada 7.februārim, iesniegt/sūtīt ar norādi: “Pieteikums uz labiekārtošanas strādnieka amatu” Salaspils novada PI “Komunālais dienests” Rīgas iela 115, Salaspilī, LV 2169 vai uz e-pastu 
    • Atbildes uz pieteikumiem tiks nosūtītas tikai tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Garantējam informācijas konfidencialitāti.
    • Uzziņas pa tālruni 28318010

Pretendenta personas datu apstrādes pārzinis ir Salaspils novada pašvaldības iestāde “Komunālais dienests”, reģistrācijas Nr.90009152652, kontaktinformācija: Rīgas iela 115 k-1, Salaspils, Salaspils novads, LV-2169. Salaspils novada pašvaldības iestādes “Komunālais dienests” datu aizsardzības speciālista kontaktinformāciju:  

Pretendentu personas datu apstrādes mērķis: nodrošināt vakantā amata pretendentu atlases procesu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un izvērtēt attiecīgo pretendentu atbilstību amata prasībām.

Pretendentu datu apstrādes tiesiskais pamats: pretendenta informācijas un datu iesniegšana uzskatāma par pretendenta piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie tika iesniegti. Pretendents ir atbildīgs par informācijas un personas datu saturu un apjomu, ko viņš norāda un iesniedz atlases procesā. Pretendents ar personas datu apstrādes politiku (Privātuma politika) iepazīties var Salaspils novada pašvaldības interneta vietnē http://www.salaspils.lv/privatums-politika

Darba piedāvājums publicēts:
13.01.2022.32
Pieteikšanās termiņš:
07.02.2022.
Uzņēmums:
Salaspils novada pašvaldības iestāde "Komunālais dienests"
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Rīgas iela 115, Salaspils, Salaspils nov., Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
700 – ...
Amata kategorija:
Lauksaimniecība / Mežsaimniecība / Dabas aizsardzība / Kokapstrāde
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/q87b vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv