Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

MONTĒTĀJS (ROKU DARBA)
(Sludinājums no NVA)

Stikla apstrādes un tirdzniecības uzņēmums aicina darbā:

Montētāju (roku darba)

 Darba pienākumi:

  • izbraukšana pie klientiem uz objektiem un precīzu mērījumu noņemšana;
  • nodrošināt pavaddokumentiem atbilstošu preču iekraušanu noliktavā;
  • gtavās produkcijas transportēšana, uzstādīšana un montēšana objektos;
  • sniegt konsultācijas klientiem par iespējami labāko stikla konstrukcijas risinājumu;
  • fotografēt (saskaņojot ar klientu) veiktos montāžas darbus;
  • uzskaitīt izlietotās rezerves daļas, materiālus un citus resursus;
  • veikt citus darbus pēc tiešā vadītāja rīkojuma un norādījumiem;
  • darbs pa visu Latviju.

Prasības:

  • obligāta iepriekšējā darba pieredze montēšanas darbā ar stikla konstrukcijām;
  • labas vispārējas tehniskās zināšanas un sapratne;
  • precīzam darba izpildē, orientētam uz augstu darba kvalitāti;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte;
  • labas komunikācijas un reprezentācijas īpašības;
  • pozitīva un laipna attieksme pret klientiem, komunikabilitāte;
  • vidējā vai arodvidusskolas izglītība;
  • obligāta B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • darbu stabilā un augošā kompānijā;
  • regulāru atalgojumu, sākot   vai zvanīt +371 67472933

Darba piedāvājums publicēts:
15.10.2020.32
Pieteikšanās termiņš:
15.12.2020.
Uzņēmums:
STIKLA SERVISS, SIA
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Toma iela 4, Rīga, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
800 – 1500
Amata kategorija:
Cita
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/tHvb vai

Draugiem.lv