Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

PALĪGSTRĀDNIEKS
(Sludinājums no NVA)Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums ar stabilām korporatīvajām vērtībām un sociālo atbildību, kas sniedz videi draudzīgus iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumus pa dzelzceļu un veic ritošā sastāva remontu. Pateicoties darbinieku ieguldījumam, uzņēmums nodrošina augstu vilcienu kustības precizitāti, pārvietošanās drošību un pakalpojuma kvalitāti, ko apliecina arī klienti ikgadējās apmierinātības aptaujās un 1. vieta starp transporta uzņēmumiem Latvijas Mīlētāko zīmolu topā 2018. Vilcienu precizitātes un uzticamības kontekstā AS “Pasažieru vilciens” ir vispozitīvāk novērtētais dzelzceļa pasažieru operators Eiropas mērogā. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt augstu komfortu un modernu pārvaldību, piedāvājot ērtus un mūsdienīgus risinājumus pasažieru pārvadājumos.

Aicinām mūsu komandai pievienoties

PALĪGSTRĀDNIEKU

(vilcienu remonta cehā Kandavas ielā 42a, Rīgā)

Uzticēsim: metāllūžņu un metālskaidu savākšanas un iekraušanas darbus, instrumentu asināšanu, kā arī teritorijas uzkopšanu, atkritumu savākšanu, zāles pļaušanu un krūmu apgriešanu.

Sagaidām: tīrības un kārtības uzturētāju ar prasmīgām rokām un prieku sazināties gan latviešu (zemākā līmeņa 1.pakāpe vai izglītība iegūta valsts valodā), gan krievu valodā. Motorzāģa un krūmgrieža operatora apliecību uzskatīsim par priekšrocību.

Piedāvājam: mēneša algu 720 EUR pirms nodokļu nomaksas, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu.

Papildu informācija pa tālruni 27895604.

CV vai pieteikumu sūtīt pa e-pastu uz uzņēmuma mājaslapā.

Darba piedāvājums publicēts:
02.09.2019.23
Pieteikšanās termiņš:
30.09.2019.
Uzņēmums:
Pasažieru vilciens, AS
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Kandavas iela 42A, Rīga, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
720 – ...
Amata kategorija:
Transports / Loģistika
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/zsnb vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv