Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

PĀRTIKAS UN DZĒRIENU TEHNOLOGS
(Sludinājums no NVA)

Sia "Skrīveru Saldumi" aicina darbā:
Pārtikas tehnologu/ Kvalitātes vadītāju

Darba pienākumi: Pārzināt un pārbaudīt saražoto pārtikas produktu kvalitāti, to atbilstību normatīvi tehniskajai dokumentācijai; Produktu marķējuma (etiķešu) kontrole; Veikt jaunu tehnoloģiju un jaunu pārtikas produktu izstrādes procesus; Aizpildīt nepieciešamo dokumentāciju; Regulāri sekot HACCP sistēmai un izsekojamībai, to pārbaudīt ražošanā.
Mēs sagaidām: Augstāko vai vidējo profesionālo izglītību pārtikas tehnoloģijās; Priekšroka ja bijusi pieredze pārstrādes uzņēmumā; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augstu atbildības sajūtu un precizitāti.
Mēs piedāvājam: Stabilu darbu ilgtermiņā; Interesantu un izaicinošu darbu konkurētspējīgā un augošā uzņēmumā; Pieredzei un prasmēm atbilstošu atalgojumu EUR 1200 – 1300 (bruto); Apmācības par veicamu darbu un nepieciešamo darba apģērbu; Iespēju iegādāties produkciju par īpaši pievilcīgām cenām; Apmācības un ievadīšana darbā. 

Lūgums CV un motivācijas vēstuli ar norādi , tehnologs” sūtīt uz e-pastu Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks izvirzīti konkursa otrajai kārtai.

E-mail:

Mob.tel. +37125620220

Darba piedāvājums publicēts:
24.11.2022.27
Pieteikšanās termiņš:
23.12.2022.
Uzņēmums:
Skrīveru saldumi, SIA
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Daugavas iela 82, Skrīveri, Skrīveru pag., Aizkraukles nov., Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
1200 – 1300
Amata kategorija:
Ražošana / Mehānika / Strādnieki
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/pvIb vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv