Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS
(Sludinājums no NVA)

Profesionālās izglītības skolotājs  

mācību priekšmetā 

„Ekonomika”

Galvenie amati pienākumi: 

  • Īstenot mācību priekšmeta programmu (praktiskajās nodarbībās vai praksē izglītības programmā) atbilstoši Valsts izglītības standartam, Profesiju standartam un Profesionālās izglītības programmai.
  • Sagatavot un vadīt mācību stundas, laboratorijas un praktisko darbu stundas, praktisko mācību stundas, prakses, individuālā darba ar izglītojamajiem stundas, izglītojamo patstāvīgā darba stundas un kvalifikācijas praksi saskaņā ar izglītības iestādes direktora apstiprināto tarifikāciju mācību gadam. 
  • Nodrošināt mācību priekšmeta apguvi šim nolūkam atvēlētajā laikā, nodrošinot mūsdienīgu un efektīvu mācību darba formu un metožu izmantošanu. 
  • Plānot un veikt metodisko darbu mācību priekšmeta normatīvā kompleksa izveidošanā, mācību priekšmeta nodrošināšanā ar mācību literatūru un mācību materiāliem, mācību materiālu izstrādē, nodrošinot mācību procesa norises augstu efektivitāti stundā, mācību priekšmeta integrācijas profesionālās izglītības programmā nodrošināšanā.  

 

Pretendentam izvirzītās prasības: 

  • Augstākā profesionālā izglītība nozarē vai profesionālā izglītība nozarē un pedagoģiskā izglītība atbilstoši normatīvajiem dokumentiem, 
  • Valsts valodas prasmes pakāpe – C1, 
  • Prasmes darbā ar MS Word, MS Excel, MS Power Point, Internet Explorer (vai līdzvērtīga) datorprogrammā.  

 

Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) lūdzam līdz 2020.gada 27.novembrim sūtīt uz adresi – Varoņu ielā 11a, Rēzeknē, vai iesniegt personīgi Rēzeknes tehnikumā, 206.kabinetā (2.stāvā) vai sūtīt uz e-pastu: .  

 

Alga sākot no 825 EUR par vienu likmi (likme ir 30 stundas nedēļā). 


Darba piedāvājums publicēts:
20.11.2020.6
Pieteikšanās termiņš:
27.11.2020.
Uzņēmums:
Rēzeknes tehnikums
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Varoņu iela 11A, Rēzekne, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
825 – ...
Amata kategorija:
Izglītība / Zinātne
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/Avwb vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv