Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

PROJEKTA VADĪTĀJS
(Sludinājums no NVA)

Zemkopības ministrija (reģistrācijas Nr.90000064161)

atkārtoti izsludina atklātu konkursu uz projekta vadītāja vietu ERAF finansētā projekta Nr.2.2.1.1/20/I/003 “Zemkopības ministrijas un tās padotībā esošo iestāžu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju attīstība 2. kārta” uz noteiktu laiku  (1 vakance)

Galvenie amata pienākumi:

  • Veikt projekta vadību pilnā dzīves ciklā – no uzsākšanas līdz noslēgumam un atskaitīšanās procesam;
  • Izveidot un uzturēt visu projekta dokumentācijas bibliotēku, veikt konfigurācijas pārvaldību, kvalitātes, risku un izmaiņu vadību;
  • Koordinēt 9 zemkopības nozares iestāžu sadarbību biznesa procesu uzlabošanai projekta ietvaros;
  • Sadarboties ar dažādiem IT nozares pakalpojumu sniedzējiem 10 iepirkumu ietvaros, kontrolēt visu noslēgto līgumu izpildi;
  • Organizēt tikšanās un piedalīties gan projekta vadības sanāksmēs, gan darba grupās katrā no nozares iestādēm;
  • Vadīt dažādu IKT bloku un moduļu ieviešanu;
  • Veikt līgumu u.c. dokumentu sastādīšanu, pārbaudi, juridisko risku analīzi, mazināšanu;
  • Nodrošināt korektu finanšu uzskaites ievērošanu saskaņā ar ERAF nosacījumiem;
  • Gatavot atskaites un demonstrēt projektā sasniegto Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai un citām uzraugošajām institūcijām;
  • Citi ar projekta vadību saistīti pienākumi.

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība IT jomā;
  • vismaz 5 gadu ilga pieredze IKT projektu vadībā;
  • pieredze vismaz 2 liela apmēra (ar projekta budžetu vismaz 1 000 000 euro) Eiropas finansētu IKT projektu īstenošanā un vadīšanā;
  • zināšanas par ES fondiem un to finansēšanas administrēšanu;
  • zināšanas finanšu vadības un analīzes jautājumos;
  • pieredze darbā iepirkumu komisijās;
  • sadarbības, komunikācijas, plānošanas, kontroles un analīzes prasmes;
  • angļu valodas prasme darba pienākumiem atbilstošā apjomā;
  • vēlama darba pieredze valsts pārvaldē, zināšanas par lietvedību un lietu nomenklatūru, kā arī pieredze ES fondu līdzekļu plānošanā.

 Mēs piedāvājam:

-        interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu;

-        darbavietu Rīgas centrā;

-        bruto atalgojumu 1917 eiro  un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;

-        veselības apdrošināšanas polisi.

Konkursa pretendenta pieteikumu un profesionālās darbības aprakstu (CV) 10 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas dienas Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā jāiesniedz uz e-pasta adresi:

Tālrunis uzziņām 67027319, 26447697.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.panta pirmo daļu, Zemkopības ministrija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;

2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Zemkopības ministrija.

Darba piedāvājums publicēts:
13.10.2021.13
Pieteikšanās termiņš:
22.10.2021.
Uzņēmums:
Zemkopības ministrija
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Republikas laukums 2, Rīga, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
1917 – ...
Amata kategorija:
Valsts pārvalde
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/7F4b vai

Draugiem.lv