Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

SANITĀRS
(Sludinājums no NVA)

VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca”, vien.reģ.Nr.50003407881, juridiskā adrese Lielā Dārza iela 60/62, Daugavpils, darbam Aknīstes slimnīcā aicina darbā sanitāru/māsas palīgu

Alga par 1,00 amata vienību no EUR 570 līdz 756 mēnesī pirms nodokļu nomaksas un piemaksas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā (par stāžu ārstniecībā; speciālā piemaksa par īpašu risku).

Darba pienākumi: Uzraudzīt un aprūpēt pacientus; Nodrošināt sanitāri higiēnisko režīmu; Veikt telpu mitro uzkopšanu; Piedalīties pacientu ēdināšanā, u.c.

Prasības: vēlamā izglītība – vismaz vidējā vai māsas palīga profesionālā kvalifikācija. Māsas palīgam jābūt reģistrētam ārstniecības personu reģistrā. Vēlama darba pieredze stacionārā. Nepieciešama precizitāte un augsta atbildības sajūta, vēlme strādāt un apgūt jaunas prasmes. Valsts valodas zināšanas atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Darba režīms: Normālais saīsinātais darba laiks ar summētā darba laika uzskaiti.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz darba pārrunām.

. Pieteikšanās līdz 31.01.2022., sūtot savu pieteikumu un CV uz slimnīcas e-pastu

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti 13.pantu, VSIA "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca" informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu  personāla atlases norisi šai vakancei. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca", kontaktinformācija: Lielā Dārza ielā 60/62, Daugavpils, LV-5417.

Darba piedāvājums publicēts:
10.01.2022.39
Pieteikšanās termiņš:
31.01.2022.
Uzņēmums:
Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca"
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Alejas, Kraujas, Gārsenes pag., Jēkabpils nov., Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
570 – 756
Amata kategorija:
Veselības aprūpe / Farmācija
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/4x7b vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv