Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

SĒTNIEKS
(Sludinājums no NVA)

 • SIA “Civinity Mājas Jūrmala” ir uzņēmums, kas ietilpst uzņēmumu grupā Civinity un sniedz pakalpojumus nekustamo īpašumu pārvaldības, uzturēšanas un apsaimniekošanas jomā, aicina darbā sētnieku-apkopēju.

  Tavi darba pienākumi būs: Dzīvojamo ēku teritorijas un kāpņu telpu uzkopšana pēc adreses Talsu šoseja 31 k1, k5, Jūrmalā: - teritorijas uzkopšana vasaras sezonā (trotuāru, zālāju tīrīšana no sadzīves atkritumiem, pagalma tīrīšana no sadzīves atkritumiem, zariem, lapām, saslauku (smiltis, lapas, zari) un sadzīves atkritumu savākšana teritorijā); - teritorijas uzkopšana ziemas sezonā (sniega tīrīšana no gājēju ietvēm, ēkas lieveņiem, smilts/sāls maisījuma kaisīšana uz gājēju ietvēm, piebrauktuvēm); - uzkopt dzīvojamo ēku kāpņutelpas un koplietošanas telpas (slapja un sausa uzkopšana). Darba laiks: no
  6.00 līdz 08.00

  Mēs sagaidām, ka tu: - Spēj strādāt ātri un rūpīgi, ievērojot darba instrukciju; - Esi fiziski izturīgs; - Kvalitatīvi veic uzticētos darba pienākumus; - Tev ir derīgs C-19 sertifikāts.
  Mēs piedāvājam: - Regulāru un savlaicīgu atalgojumu (151.46 EUR pirms nodokļu nomaksas); - Sociālās garantijas; - Darba aprīkojumu.
  Ja vēlies pieteikties sētnieka vakancei, zvaniet uz telefona numuru 29252945.


Darba piedāvājums publicēts:
23.11.2021.25
Pieteikšanās termiņš:
23.12.2021.
Uzņēmums:
SIA "Civinity Mājas Jūrmala"
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Talsu šoseja 31 k-1, Jūrmala, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Amata kategorija:
Celtniecība / Meistari
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/4Z5b vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv