Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

SĒTNIEKS
(Sludinājums no NVA)


  • SIA “Civinity Mājas Jūrmala” ir uzņēmums, kas ietilpst uzņēmumu grupā Civinity un sniedz pakalpojumus nekustamo īpašumu pārvaldības, uzturēšanas un apsaimniekošanas jomā, aicina darbā sētnieku-apkopēju.

    Tavi darba pienākumi būs: Dzīvojamo ēku teritorijas un kāpņu telpu uzkopšana Vecās Slokas objektos, Jūrmalā: - teritorijas uzkopšana vasaras sezonā (trotuāru, zālāju tīrīšana no sadzīves atkritumiem, pagalma tīrīšana no sadzīves atkritumiem, zariem, lapām, saslauku (smiltis, lapas, zari) un sadzīves atkritumu savākšana teritorijā); - teritorijas uzkopšana ziemas sezonā (sniega tīrīšana no gājēju ietvēm, ēkas lieveņiem, smilts/sāls maisījuma kaisīšana uz gājēju ietvēm, piebrauktuvēm); - uzkopt dzīvojamo ēku kāpņutelpas un koplietošanas telpas (slapja un sausa uzkopšana). Darba laiks: no 6.00 līdz 10.00
    Mēs sagaidām, ka tu: - Spēj strādāt ātri un rūpīgi, ievērojot darba instrukciju; - Esi fiziski izturīgs; - Kvalitatīvi veic uzticētos darba pienākumus; - Tev ir derīgs C-19 sertifikāts.
    Mēs piedāvājam: - Regulāru un savlaicīgu atalgojumu (308.33 EUR pirms nodokļu nomaksas); - Sociālās garantijas; - Darba aprīkojumu.
    Ja vēlies pieteikties sētnieka vakancei, zvaniet uz telefona numuru 29252945.


Darba piedāvājums publicēts:
25.11.2021.20
Pieteikšanās termiņš:
25.12.2021.
Uzņēmums:
SIA "Civinity Mājas Jūrmala"
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Raiņa iela 3, Jūrmala, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Amata kategorija:
Celtniecība / Meistari
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/Yg6b vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv