Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

VADOŠAIS PĒTNIEKS
(Sludinājums no NVA)

Rīgas Tehniskā universitāte, 

Reģ. Nr. 90000068977

izsludina konkursu uz vakanto zinātniskā personāla amata vietu:

BŪVNIECĪBAS INŽENIERZINĀTŅU FAKULTĀTES

Ģeomātikas katedra

uz vienu VADOŠĀ PĒTNIEKA amata vietu (0.1 slodze)

Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozare

Ģeodēzijas un ģeoinformātikas apakšnozare


Prasības pretendentiem saskaņā ar RTU normatīvos noteikto.

Darba samaksa: 200-350 EUR/mēnesī par 0.1 slodzi


Pretendentiem, kuri vēlas piedalīties konkursā, Rīgas Tehniskās universitātes Personāla nodaļai ir jāiesūta elektroniski (parakstīti ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu ():

  1. rektoram adresēts iesniegums par piedalīšanos konkursā;
  2. dzīves un darba gājums (Curriculum Vitae), kurā norādīta zinātniskā, pedagoģiskā, organizatoriskā darba pieredze un publicēto darbu saraksts pēdējo 6 (sešu) gadu laikā (vēlams publicēto darbu sarakstu pievienot kā atsevišķu pielikumu), kā arī citi dokumenti, kurus pretendents vēlas pievienot iesniegumam, lai pilnīgāk raksturotu savu kvalifikāciju;
  3. zinātniskos/akadēmiskos grādus vai augstāko izglītību apliecinošo dokumentu kopijas un pēc nepieciešamības citus normatīvajos aktos noteiktos dokumentus (piemēram, valsts valodas prasmes līmeni apliecinošo dokumentu un tml.), uzrādot to oriģinālus, ja pretendents konkursā darbam RTU piedalās pirmo reizi un Personāla nodaļā nav iepriekš iesniedzis šo dokumentu kopijas;
  4. publiskā ziņojuma prezentācija par savu zinātnisko darbību, kas jāprezentē struktūrvienībai (vai padomei/domei) savlaicīgi pirms ievēlēšanas.


Ar visām normatīvos noteiktajām prasībām varat iepazīties RTU mājaslapā.


Konkursa termiņš ir viens mēnesis no sludinājuma publicēšanas dienas Nodarbinātības valsts aģentūras tīmekļvietnē un Nacionālās zinātniskās darbības informācijas sistēmā.

Papildu informācija (dokumentu paraugi u.c.) RTU mājas lapas sadaļā “Darbs RTU” vai pa tālr. 29223913.

Mēs atbalstām  iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām, kompetenci un darba pieredzi.

Piesakoties konkursam, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un uzglabāšanai Rīgas Tehniskās universitātes Personāla nodaļā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot Latvijas Republikā spēkā esošajos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

Darba piedāvājums publicēts:
18.01.2023.35
Pieteikšanās termiņš:
18.02.2023.
Uzņēmums:
Rīgas Tehniskā universitāte
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Ķīpsalas iela 6A, Rīga, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
200 – 350
Amata kategorija:
Cita
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/W8Jb vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv