Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

VALDES LOCEKLIS
(Sludinājums no NVA)


VAS “Latvijas dzelzceļš” padome izsludina atklātu konkursu uz 2 (diviem) VAS “Latvijas dzelzceļš”               valdes locekļu amatiem.

 

Valsts akciju sabiedrība  “Latvijas dzelzceļš” (LDz, reģistrācijas Nr. 4003032065) ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

LDz ir saņēmis Ilgtspējas indeksa Platīna novērtējumu, kā arī ir viens no pieciem vērtīgākajiem un vislabāk pārvaldītājiem Latvijas uzņēmumiem “Prudentia” un “Nasdaq Riga” ik gadu veidotajā sarakstā. 

VAS “Latvijas dzelzceļš” valdes loceklim ir pilna laika darba slodze un noteikta atbildība par konkrētām uzņēmuma funkcijām, t.i., par valdes izvirzīto  mērķu sasniegšanu, attīstību un vadību attiecīgajā darbības virzienā. Par valdes darba rezultātiem valdes locekļi atbild solidāri.

VAS “Latvijas dzelzceļš” valdes locekļa/-les amata kandidātiem izvirzāmās obligātās minimālās prasības:

  • Atbilstība .

     Darba piedāvājums publicēts:
23.08.2019.43
Pieteikšanās termiņš:
18.09.2019.
Uzņēmums:
Latvijas dzelzceļš, AS
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Rīga, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
1004 – 9036
Amata kategorija:
Transports / Loģistika
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/benb vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv