Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

IZGLĪTĪBAS DARBA SPECIĀLISTS
(Sludinājums no NVA)

Siguldas novada pašvaldība (reģ.Nr. 90000048152)

aicina darbā

SPECIĀLISTI/-U PROFESIONĀLĀS IEVIRZES UN INTEREŠU IZGLĪTĪBAS JAUTĀJUMOS

Izglītības un sporta pārvaldes

Izglītības nodaļā

Galvenie amata pienākumi:

  • sniegt metodisko atbalstu  profesionālās ievirzes un interešu izglītības pedagoģiskā procesa un izglītības kvalitātes nodrošināšanā;
  • nodrošināt interešu izglītības programmu izvērtēšanu atbilstoši piešķirtajam finansējumam interešu izglītības programmu īstenošanai;
  • analizēt izglītības procesu profesionālās ievirzes izglītības iestādēs un Siguldas novada Jaunrades centrā, izvērtēt izglītības programmu īstenošanu un iestāžu darba rezultātus, veikt pasākumus izglītības kvalitātes uzlabošanai;
  • koordinēt  skolēnu nodarbinātības projekta īstenošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā;
  • organizēt Siguldas novada pašvaldības bērnu un jauniešu nometņu konkursu, pārraudzīt konkursā atbalstīto nometņu projektu īstenošanu;
  • organizēt interešu un pieaugušo neformālās izglītības licencēšanas komisijai iesniegto dokumentu pārbaudi licences saņemšanai, nodrošināt to izsniegšanu un uzskaiti;
  • koordinēt interešu izglītības un profesionālās ievirzes kolektīvu dalību valsts konkursos, pasākumos.

Prasības pretendentam:

  • augstākā akadēmiskā izglītība;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • pieredze pedagoģijā ne mazāk kā trīs gadi;
  • profesionālās zināšanas par izglītības iestāžu darbību un izglītības jomu reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem un spēja tos pielietot ikdienas amata pienākumu veikšanai;
  • izpratne par pašvaldības darba organizāciju;
  • labas datora lietošanas prasmes, laba prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju sistēmām lietotāja līmenī;
  • teicamas komunikācijas prasmes, atsaucība, iniciatīva, pozitīva attieksme;
  • precizitāte, augsta atbildības izjūta.

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis “Sigulda aizrauj!”;
  • interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • profesionālās pilnveides un apmācības iespējas;
  • veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem trīs mēnešiem;
  • atalgojumu no 1410 euro līdz 1484 euro pirms nodokļu nomaksas.

Darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 10.maijam ar norādi “SPECIĀLISTS PROFESIONĀLĀS IEVIRZES UN INTEREŠU IZGLĪTĪBAS JAUTĀJUMOSnosūtīt uz e-pasta adresi sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Darba piedāvājums publicēts:
26.04.2024.552
Pieteikšanās termiņš:
10.05.2024.
Uzņēmums:
Siguldas novada pašvaldība
Atrašanās vieta:
LATVIJA, Raiņa iela 3, Sigulda, Siguldas nov., Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
1410 – 1484
Amata kategorija:
Valsts pārvalde
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/WnWb vai

Draugiem.lv