Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem

PROGRAMMĒTĀJS
(Sludinājums no NVA)

React programmētājs

Vai vēlies kļūt par daļu no augsti profesionālās izstrādātāju komandas un iesaistīties Eiropas un Āzijas vadošo uzņēmumu projektos?

Vai esi komandas spēlētājs, ar vēlmi dalīties savās zināšanās un gūt jaunu pieredzi mūsdienu tehnoloģijās un risinājumos? Ja atbilde ir "jā", tad gatavojieties aizraujošam ceļojumam kopā ar Geidans Solutions komandu.

No tevis sagaidām JavaScript, ES6, TypeScript, HTML, CSS zināšanas un pieredzi React lietojumprogrammu  izstrādē, ka arī aizrautību UI/UX Tev jāspēj pielietot angļu valodu saziņā ar komandu un klientiem, ka arī Tev jāpiemīt vēlmei apgūt jaunas prasmes, rīkus un metodes.

Tu strādāsi ar dažādām lietojumprogrammām, kuras ir paredzētas dažādu jomu un nozaru  uzņēmumiem (gan maziem, gan lieliem). Darbosies komandā, kur digitālās transformācijas un automatizācijas projekti būs Tavs galvenais darbības lauciņš. 

Papildus elastīgam darba laikam Tu izbaudīsi lielisku darba vidi, draudzīgu kolektīvu un atalgojumu no 3000 līdz 5000 EUR bruto.

Kā pieteikties:

Lūdzu, sūti savu CV un pavadvēstuli angļu valodā uz ar atzīmi “React Developer”.

LŪDZAM ŅEMT VĒRĀ, KA JŪSU CV DATI GLABĀSIES MŪSU DATU BĀZĒ NĀKAMOS 6 MĒNEŠUS. JUMS IR TIESĪBAS PIEPRASĪT SAVA CV IZDZĒŠANU JEBKURĀ LAIKĀ.

Darba piedāvājums publicēts:
30.04.2024.113
Pieteikšanās termiņš:
31.07.2024.
Uzņēmums:
SIA "Geidans Solutions Latvia"
Atrašanās vieta:
LATVIJA, 18. novembra iela 16, Rēzekne, Latvija
Darba laiks:
Pilna slodze
Atalgojuma līmenis:
3000 – 5000
Amata kategorija:
IT / Datori / Telekomunikācijas / Elektronika
Iesaki šo darba piedāvājumu citiem: https://www.irdarbs.lv/p/i0Wb vai

Atpakaļ uz meklēšanas rezultātiem
Twitter
Facebook
Draugiem.lv