Tu un darbs

 
 
Autors: Evija Šalte

10 lietas, ko veiksmīgi cilvēki dara citādāk


Darba meklēšana
Skatīts: 22774
 


Mūsu sapņiem nav jāpaliek tikai par sapņiem, tie var kļūt par realitāti. Ir lietas, ko mēs katrs varam darīt, lai to panāktu, bet patiesi veiksmīgi cilvēki, lai piepildītu savus sapņus, rīkojas citādāk. Un ir tādi, kas nerīkojas vispār. Kāpēc? Ja tev ir sapnis, piepildi to!

Ko veiksmīgi cilvēki ceļā uz saviem sapņiem dara citādāk?

NEMEKLĒ ATRUNAS. MEKLĒ IESPĒJAS.

 

Kad vairums cilvēku domā par saviem sapņiem, viņi vienlaikus izgudro vairākus iemeslus, kas padara šī sapņa sasniegšanu neiespējamu. Veiksmīgi cilvēki, kas tiecas savus sapņus sasniegt, šādas atrunas nemeklē. Tā vietā viņi domā proaktīvi un cenšas pārvarēt visus, jebkādus šķēršļus. Viņi saprot, ja kāds to ir jau paveicis, tad arī viņam pašam tas ir pa spēkam.

 

RAUJIES "MELNĀS MIESĀS”. SLINKUMS NAV TIKUMS.
 

Veiksmīgi cilvēki tik tiešām smagi strādā, lai piepildītu savus sapņus. Viņi dara visu, kas viņus spēkos, pat, ja tas prasa visu viņu laiku un uzmanību. Lai sasniegtu savu sapni, Tev var nākties strādāt divos darbos. Varbūt pat trijos. Piedevām vēl jāapmeklē skola, jāaudzina bērns, jārūpējas par vecākiem, un vēl, un vēl. Bet varbūt nevajag strādāt 3 darbos, bet vajag strādāt produktīvi.

 

RŪPĒJIES PAR SEVI

 

Ieturēt regulāras, sabalansētas maltītes, labi izgulēties, būt fiziski aktīvam, izvairīties no stresa - tas nav grūti izdarāms, ja runa ir par Tavu sapni! Par savu veselību un labsajūtu jārūpējas katru dienu. Saslimstot Tu zaudē savu laiku un atliec sapņa sasniegšanu un vēlāku laiku nekā biji plānojis. Cilvēkiem, kuriem nav laika, lai rūpētos par savu ķermeni drīz atradīsies laiks, lai slimotu.

 

TURIES PIE SAVIEM PRINCIPIEM

 

Neatkāpšanās no principiem ir ļoti būtiska ceļā uz sapņa piepildīšanu. Tev ļoti labi jāzina, kas Tu esi, kurp dodies, un kāpēc rīkojies tieši tā un ne savādāk. Tu nedrīksti aizmirst, kas Tu esi! Pašlaik ļoti progresīvi ir teikt- apzinātība, jā- mums vajag sevi apzināties, tad vieglāk ir doties pretim mērķim.

 

NEKAD,NEKAD, NEKAD NEPADODIES

 

Tieši tā - veiksmīgie nekad nepadodas. Pat, ja pienāk grūti laiki un citiem šķiet, ka prātīgāk būtu atmest ar roku, viņi nekad nepamet iesākto. Viņi domā par savu mērķi un to, ko vēl var izdarīt, lai to sasniegtu. Ja Tu padosies, to izdarīt būs teju neiespējami!

 


RISKĒ

 

Ceļš uz daudziem sapņiem liek uzņemties risku. Nevar zināt, kas sekos, ja riskēsi, taču Tev ir izvēle - riskēt un piepildīt savu sapni, vai neriskēt un turpināt sapņot, nekad to nesasniedzot. 

 

SASNIEDZAMS MĒRĶIS IR LABS MĒRĶIS

 

Lai piepildītu savu sapni, ceļā uz to ir jāuzstāda vairāki mērķi. Veiksmīgi cilvēki uzstāda nelielus mērķus, un sasniedz tos lēnām, vienu pēc otra. Uzstādot mazākus mērķus pa ceļam uz lielo, Tu palīdzēsi sev saprast, kas tieši Tev ir jāizdara, lai to sasniegtu.

 

BLOĶĒ NEGATĪVISMU

 

Veiksmīgi cilvēki, kas sasniedz savus sapņus, ir pozitīvi. Viņi neļauj negatīvām domām atturēt viņus no sapņu sasniegšanas, vairāk enerģijas viņi velta domām par to, kas vēl jāizdara, un kā būs, kad mērķis beidzot būs sasniegts. Negatīva domāšana un neticība sev kavēs Tevi sasniegt pat vispieticīgāko sapni.

 

SADALI UZMANĪBU

 

Daudzu sapņu piepildīšana ved caur vairāku lietu darīšanu vienlaikus (multitasking). Aizņemtība nevar būt par iemeslu atlikt sapni uz vēlāku laiku!

 

SŪRS DARBS

 

Veiksmīgi cilvēki mēdz upurēt dažādas lietas, lai piepildītu savus sapņus. Var nākties strādāt par zemu algu, mazāk laika atvēlēt izklaidēm un draugiem, bet, ja ticēsi sev un neatlaidīgi dosies pretī savam mērķim, visi ieguldījumi atmaksāsies.

 

 

 

 

Ja Tev izdosies ikdienā ievērot vismaz 3 likumus, Tu būsi jau ceļā uz citādāku, aizraujošāku ikdienu!

 

Kā rakstīt CV?


Darba meklēšana
Skatīts: 40015
 
Padomi, kā sastādīt pārliecinošu CV, lai pārliecinatu potenciālo darba devēju, ka tieši Jūs esat atbilstošākais kandidāts izsludinātajai vakancei.
 
 

3x3 soļi, kā iegūt darbu, pēc kura tu tiecies


Darba meklēšana
Skatīts: 15302
 
Būt labākajam amata kandidātam parasti nozīmē pārspēt visus citus darba intervijā. Ja tev ir nepieciešamās prasmes, zināšanas un pieredze konkrētā darba pienākumu izpildei, tavs uzdevums ir intervijas laikā veiksmīgi pierādīt darba devējam, ka viņš iegūs visvairāk, ja izvēl...
 
Twitter
Facebook
Draugiem.lv