Tu un darbs

 
 
Autors: Evija Šalte

Kā atstāt labu iespaidu?


Tavai izaugsmei
Skatīts: 31667
 

Mums visiem tā ir bijis - pēc tikšanās ar kādu cilvēku nodomāt:"Ak, kā es salaidu visu dēlī - es runāju par visnepiemērotākajām lietām visnepiemērotākajos brīžos!" Ja tu sāc satraukties par to, kādu iespaidu tu atstāj uz cilvēkie, ko satiec, un vai viņi neizvairīsies no nākamās tikšanās ar tevi, tad pievērs uzmanību sekojošajiem ieradumiem, no kuriem tev vajadzētu atbrīvoties, pirms satiec vēl kādu un izgāz darījumu vai vienkārši izpelnies sava numura saglabāšanu telefonā kā "Necelt!"
 


NEKAVĒ

 

Ja pārāk ilgi aizčammāsies pie spoguļa un nokavēsi autobusu, nekas traks jau nebūs - nāks nākamais. Turpretī, ja nokavēsi norunāto tikšanos, otras iespējas atstāt par sevi punktuāla un uzticama cilvēka iespaidu tev nebūs. Neskrien arī par ātru - ja ieradīsies pusstundu pirms norunātā laika, tu izskatīsies izmisis. Ierodies pāris minūtes pirms norunātā tikšanās laika, un tavs sarunbiedrs sapratīs, ka tu cieni gan savu, gan viņa laiku.

 

TELEFONU ATSTĀJ SOMĀ

Ceram, ka tev nekad nav ienācis prātā sarunbiedra teikuma vidū izvilkt telefonu, lai atbildētu uz WhatsApp ziņu, pārbaudītu e-pastu vai apskatītu jaunākās bildes Instagram. Taču, kas attiecas uz zvaniem, vai nu izslēdz savam telefonam skaņu un atstāj to somā, vai arī ieslēdz vibrozvanu un turi to sev tuvumā. Ja tev kāds zvanīs, atsaki zvanu, lai pārzvanītu vēlāk, lai liktu otram cilvēkam saprast, ka šobrīd esi pilnībā pievērsies tikai jūsu sarunai.NEPIESAVINIES SARUNU SEV

Runāt par daudz - tas ir sarkanais signāls, cenšoties iepatikties, nodibināt konkatu un pat vienkārši komunicējot. Reizēm mēs tik ļoti cenšamies sevi 
pārdot,  ka aizraujamies un pat nedomājam pārstāt pierādīt, cik lieliski mēs esam. Toties citkārt mēs rīkojamies gluži pretēji - demonstrējam savu nedrošību, nemitīgi atvainojoties par kaut ko vai sūdzoties par darbu, ģimeni un laikapstākļiem. Vai arī nervozi pļāpājam, cenšoties aizpildīt jebkuru neveikla klusuma mirkli, lai tev pašam vai sarunbiedram nešķistu, ka tikšanās nenorit gluži veiksmīgi. 
Lai kāds būtu iemesls taviem runas plūdiem, pretojies tam. Tā vietā, lai aizmirstos savā pārdošanas monologā, centies saprast, kur, ar ko un kāpēc atrodies. Uzdod jautājumus un necenties par katru cenu izklāstīt par sevi visu iespējamo. Ja būsi cilvēks, kurš prot ieklausīties un ir patiesi ieinteresēts savā sarunbiedrā, pastāv daudz lielāka iespēja satikties vēlreiz vai noslēgt darījumu, - atkarībā no tā, ko vēlies ar šo tikšanos panākt.  

 


NEATKLĀJ PAR DAUDZ

Atvērtība un atklātība ir atslēga uz ciešāku attiecību nostiprināšanu starp cilvēkiem, taču, ja šie cilvēki ir nupat iepazinušies, būtu jāizvairās no pārāk detalizētas un intīmas informācijas atklāšanas. ĢImenes, veselības un finansiālās problēmas - gluži vienkārši ir lietas, par kurām nevajag runāt pirmajā tikšanās reizē, vai pat vispār nekad!NETĒLO TO, KAS NEESI

Vēl viens kārdinājums, iepazīstoties ar cilvēkiem - pārcensties atstāt iespaidu. Ar plātīšanos tu nekad neiekarosi otra cilvēka simpātijas, nemaz nerunājot par cieņu vai jebkura cita vēlamā rezultāta sasniegšanu. Ja tev vēl ienāk prātā kaut ko izskaistināt vai izpušķot, tu drīzāk vari iekulties nepatikšanās nekā tik tiešām atstāt labu iespaidu. Atceries, ka, ja nu, par spīti tavai neapturamajai muldēšanai, tikšanās izrādās veiksmīga, un ar šo cilvēku tu turpini kontaktēties, visi tavi mazie meliņi pavisam nejauši var nākt gaismā, un iespaids laba vietā būs radies graujošs.  

 


PRIECĀJIES
 

Pievērs sava sarunbiedra uzmanību visam labajam, un priecājies pats. Tikai ar noteikumu - dari to pa īstam. Vai tu pats gribētu kavēties sarunās ar īgņu un satikt viņu vēlreiz? Esi priecīgs viņu satikt, izsaki savu prieku par gardo kafiju, glīto interjeru vai par sarunbiedra kaklasaites/šalles jauko krāsu. Protams, neaizraujies un sajūsmā spiedzot nesit plaukstas par katru sīkumu, taču prieks ir lipīgs, un otrs cilvēks noteikti gribēs satikt tevi vēlreiz vai ar tevi sadarboties, ja liksi viņam justies labi tavā klātbūtnē.

 

 

 

 

Fitness darbīgiem cilvēkiem


Tavai izaugsmei
Skatīts: 17167
 
Tuvojas pavasara sezona, un teju katrs no mums kritiski skatās spogulī un apsola sev kaut kad drīz uzsākt diētu un sākt sportot. Taču, lai cik daudz dažādu tehnoloģiju risinājumu neienāktu mūsu dzīvē, lai to atvieglotu, šķiet, ka brīvā laika ikdienā kļūst arvien mazāk un mazā...
 
 

Veiksme mīl veiksmīgos!


Tavai izaugsmei
Skatīts: 17187
 
Dzīvē, tāpat kā biznesā, ir cilvēki, kuri nezina, kas ir bremžu pedālis, un ir cilvēki, kuri tur kāju tikai uz bremzes pedāļa. Ir cilvēki, kuri dienu no dienas tikai to vien dara kā sūkstās, un ir cilvēki, kas to vien dara kā sasniedz savus mērķus vienu pēc otra.
 
Twitter
Facebook
Draugiem.lv