Tu un darbs

 
 
Autors: Digna Škapare

Fitness darbīgiem cilvēkiem


Tavai izaugsmei
Skatīts: 17166
 

Tuvojas pavasaris, un teju katrs no mums kritiski skatās spogulī un apsola sev kaut kad drīz uzsākt diētu un sākt sportot. Taču, lai cik daudz dažādu tehnoloģiju risinājumu neienāktu mūsu dzīvē, lai to atvieglotu, šķiet, ka brīvā laika ikdienā kļūst arvien mazāk un mazāk. 24 stundās mums jāpaspēj efektīvi strādāt, satikt draugus, piezvanīt mammai, uzkopt māju, paēst, un vēl izgulēties! Ja tev vēl ir arī bērni, tu labi zini, ka ir gandrīz neiespējami atrast laiku, kad apmeklēt sporta zāli. Taču uztraukumam nav pamata - ir vingrinājumi, kuri neprasa daudz laika, viegli iekļaujas ikdienas ritmā un ir pārsteidzoši efektīvi. Ja tev trūkst laika, taču vēlies uzturēt sevi formā, pāris nedēļas iekļauj sekojošos vingrojumus savā ikdienā!

 
 

CELIES UN VELIES!

 

Kad modinātājs savu darbu paveicis, pievelc ceļgalus pie krūtīm, apliec rokas ap tiem un šādi pavāļājies  no vienas puses uz otru - tu atmodināsi savu mugurkaulu un nedaudz izstaipīsi kājas. Pēc pusminūtes iztaisno kājas un, paliekot guļus uz muguras, pacel tās dažu centimetru augstumā un pavēzē uz abām pusēm. Esi pamodies?

 

DURVJU KLIŅĶU PIETUPIENI

 

Tas var šķist diezgan muļķīgi, taču lieliski strādā. No rīta, kamēr posies uz darbu, veic 10 pietupienus katru reizi, kad pieskaires durvju rokturim. No rītiem mēs veicam vairākus apļus pa māju, 6-8 reizes pieskaroties durvju rokturiem. Tātad, vēl pirms iziet no mājas, būsi veicis vismaz 60 pietupienus, kas, starp citu, lieliski dedzina kalorijas!


 

PRESĪTES PA CEĻAM UZ DARBU

 

Braucot uz darbu, veic vismaz 60 presītes piecos piegājienos: sasprindzini vēdera muskuļus, cik vien spēj, un lēnām atlaid. Tam nevajadzētu novērst tavu uzmanību no ceļa, ja esi pie stūres, taču vienalga esi uzmanīgs :)

Tātad, pagaidām sanāk, ka tu tikko ieradies darbā, taču jau esi izstaipījis muguru un izvingrinājis kājas un vēderu. Jau ar pirmo dienu tu jutīsies možāks un varēsi labāk koncentrēties darbam - tavs ķermenis ar šīm sajūtām pateiksies par nelielajiem vingrinājumiem, kuriem būsi atradis laiku, lai to palutinātu.

 

VINGRO ARĪ DARBĀ!

 

Droši vien darbā labāk nesāc pietupties pie katrām durvīm, taču nav nekādas vajadzības arī visas astoņas stundas nosēdēt!

Protams, vienmēr lifta vietā izmanto kāpnes. Piecelies kājās un pāris reizes apej ap savu galdu vai no viena gaiteņa gala līdz otram, kamēr runā pa telefonu. Aizej pie kolēģa uz blakus kabinetu, nevis sūti viņam e-pastu. Nepasūti pusdienas uz darbu, bet izej paēst ārpus biroja. Ja darba ritms atļauj, varbūt tomēr trīs četras reizes dienā uzaicini kolēģus uz kopīgu izstaipīšanos, un varbūt pat pāris pietupieniem dažu minūšu garumā.

 


IZKLAIDĒ MĀJINIEKUS

 

Katru vakaru iedomājies kādu atslēgas vārdu, kuram atskanot pirmoreiz, tu veiksi desmit atspiešanās, nākamajā reizē - deviņas, tad astoņas, un tā līdz vienai. Noteikti sākumā tevi nesapratīs, kāpēc tu pēkšņi meties uz zemes, taču pēc tam visiem būs jautri, cenšoties šo vārdu uzminēt un liekot tev veikt papildus atspiešanās.

 

Tā vietā, lai savu nedaudz zaudēto formu noveltu uz laika trūkumu, izmanto laiku savā labā. Iekļaujot mūsu piedāvātos vingrinājumus savā ikdienā, un atrodot arvien jaunus veidus, kā nodarbināt savu ķermeni, tu tikai iegūsi. Tev nebūs jāstaipa līdzi sporta soma, jāpavada laiks ceļā uz sporta zāli un no tās, piedevām tu vēl ietaupīsi kaudzi naudas, kas nebūs jātērē sporta kluba abonementam! :)  


 

Izvairies no šīm frāzēm


Tavai izaugsmei
Skatīts: 13803
 
Oi, kā mēs visi vēlamies būt veiksmīgi un laimīgi, uz sasniegumiem vērsti cilvēki. Un sociālie tīkli mums palīdz savu veiksmīgo dzīvi pasniegt uz paplātes ar zelta maliņu. Mums ārkārtīgi patīk intervēt cilvēkus, kuri sevi pozicionē kā veiksmīgi un atvērti visām dzīves iesp...
 
 

8 veidi kā kultivēt pozitīvu domāšanu


Tavai izaugsmei
Skatīts: 19088
 
Intervējot cilvēkus ļoti patīkami ir aprunāties ar pozitīviem cilvēkiem, viņi ļoti atšķiras no pārējim intervējamiem cilvēkiem, parasti viņi ir pārliecināti, nav nervozi, ir priecīgi par iespēju aprunāties, spēj nosaukt savus sasniegumus un viņiem “deg” acis, piemīt entuz...
 
Twitter
Facebook
Draugiem.lv