Tu un darbs

 
 
Autors: Evija Šalte

Kā strādājot izbaudīt vasaru?


Tu un darbs
Skatīts: 7678
 

Vasara mums lielai daļai ir atvaļinājumu laiks, bet ne vienmēr izdodas vasarā doties ilgākā atpūtā un paņemt mēnesi garu atvaļinājumu. Ja Tev ir pilnas slodzes darbs, tad kā lai paspēj izbaudīt Latvijas vasaru? Mums ir dažas idejas, dažas esam izmēģinājuši praksē un pārliecinājušies, ka tās darbojas, dažas "nošpikojām" no saviem draugiem. 

 

CELIES AGRĀK

 

Jā, jā, es zinu- piecelties laicīgāk ir sāpīgs un grūts pašdisciplīnas jautājums, to ir viegli pateikt,bet ne tik viegli izdarīt, un tomēr vasarā pilnīgi noteikti pamosties dažas stundas agrāk ir daudz vienkāršāk, nekā gada tumšākajos periodos. Celies agrāk- piedzīvo visskaistāko saullēktu kopā ar ģimeni un tad dodies uz darbu, aizbrauc līdz jūrai izdzert kafiju vai noorganizē draudzīgu brokastu pikniku ar labākajiem draugiem 5:00 pie jūras. Agrā celšanās var kļūt par noderīgu un jaunu paradumu :).

 CEĻŠ LĪDZ DARBAM

 

Kamēr ārā smaržo ceriņi, liepas, naktsvijoles un apstādījumi, kamēr var dzirdēt, kā čivina putni un dūc satiksme,  izmanto iespēju uz darbu doties kājām, velosipēdu vai motorolleru, jebko, kas ļauj sajust vasaru, ja tomēr izvēlies uz darbu doties automašīnā, brauc ar atvērtu logu un dziedi, jo ziemā to izdarīt būs grūti. Dodoties uz darbu ar velosipēdu, "nošausi" divus zaķus vienlaikus- būsi laikus darbā un pie reizes arī izkustēsies. Ja dodies ar kājām, tad maini katru dienu maršrutus, garantēju, ka ieraudzīsi daudz jauna.

 

PUSDIENAS VASARĀ

 

Katra pusdienu pauze vasarā ir svētki. Izvēlies pusdienot ārpus biroja. Ieplāno pusdienas ar draugiem āra kafejnīcās, katru dienu izvēlaties citu pusdienošanas vietu, tā Jums būs iespēja iepazīt daudz jaunas un šarmantas kafejnīcas. Uzrīko ar draugiem īstu vasaras pusdienu pikniku parkā- tas būs lielisks piedzīvojums!

 

KOLĒĢI UN GRILLS

 

Ja ir vasarā jāstrādā, tad grilla sezonu var izbaudīt ar kolēģiem- uzrīkojiet grilla svētkus savā biroja terasē vai iekšpagalmā. Būs labs saliedēšanās pasākumus un varēsiet vēl par kādu stundu vairāk izbaudīt vasaras sezonu.

 

SPORTS DARBA LAIKĀ

 

Organizējiet sporta aktivitātes visam kolektīvam ārpus biroja, iespējams, Jums izdodas ar vadību sarunāt apmaksātu jogas trenneri brīvā dabā? Iespējams, vadība ir pretimnākoša un atļauj visiem piektdienās aiziet no darba 2 stundas agrāk un doties spēlēt pludmales volejbolu. Ja nepaprasīsi, neuzzināsi :). 

 

PLUDMALES SOMA

 

Turiet darbā pludmales somu, ja nu kāda tikšanās atceļas, vai ieplānotie darbi vairs nav steidzami, ņemiet somu plecā un - aidā sauļoties uz tuvāko parku vai ar kolēģi uz jūru pusdienas laikā nopeldēties.

 

PAGARINI BRĪVDIENAS

 

Ja Tev ir iespēja, sarunā atvaļinājumu blakus jau esošām brīvdienām, piemēram, paņem brīvu piektdienu un pirmdienu, tā Tev izdosies saorganizēt papildus "mini" atvaļinājumus un izbaudīt vairāk brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem.

 

Kā ikdienas rutīnā nepazaudēt sevi?


Tu un darbs
Skatīts: 12709
 
Oi, atkal pirmdiena? Un atkal uz darbu, pēc tam uz mājām, tad uz sporta zāli un tā piecas darba dienas nedēļā. Kā neapzaudēt ikdienas rutīnā sevi? Irdarbs.lv komanda dalās ar saviem padomiem un pārdomām, kā darba dienu padarīt daudz patīkamāku. Izmēģiniet un varbūt arī jums iz...
 
 

Kā "uzveikt" PIRMDIENAS?


Tu un darbs
Skatīts: 23515
 
Pēc jaukas nedēļas nogales, kur esat bijis prom no stresainās darba vides, pamosties pirmdienas rītā dažkārt ir ļoti grūti. Nāk miegs, negribas celties, modinātājs tiek atlikts vairākkārt un rezultātā sākas skriešana pa galvu pa kaklu, jāatrod drēbes, jāsaģērbj bērni, sastr...
 
Twitter
Facebook
Draugiem.lv