Tu un darbs

 
 
Autors: Evija Šalte

Kā strādājot izbaudīt vasaru?


Tu un darbs
Skatīts: 10561
 

Vasara mums lielai daļai ir atvaļinājumu laiks, bet ne vienmēr izdodas vasarā doties ilgākā atpūtā un paņemt mēnesi garu atvaļinājumu. Ja Tev ir pilnas slodzes darbs, tad kā lai paspēj izbaudīt Latvijas vasaru? Mums ir dažas idejas, dažas esam izmēģinājuši praksē un pārliecinājušies, ka tās darbojas, dažas "nošpikojām" no saviem draugiem. 

 

CELIES AGRĀK

 

Jā, jā, es zinu- piecelties laicīgāk ir sāpīgs un grūts pašdisciplīnas jautājums, to ir viegli pateikt,bet ne tik viegli izdarīt, un tomēr vasarā pilnīgi noteikti pamosties dažas stundas agrāk ir daudz vienkāršāk, nekā gada tumšākajos periodos. Celies agrāk- piedzīvo visskaistāko saullēktu kopā ar ģimeni un tad dodies uz darbu, aizbrauc līdz jūrai izdzert kafiju vai noorganizē draudzīgu brokastu pikniku ar labākajiem draugiem 5:00 pie jūras. Agrā celšanās var kļūt par noderīgu un jaunu paradumu :).

 CEĻŠ LĪDZ DARBAM

 

Kamēr ārā smaržo ceriņi, liepas, naktsvijoles un apstādījumi, kamēr var dzirdēt, kā čivina putni un dūc satiksme,  izmanto iespēju uz darbu doties kājām, velosipēdu vai motorolleru, jebko, kas ļauj sajust vasaru, ja tomēr izvēlies uz darbu doties automašīnā, brauc ar atvērtu logu un dziedi, jo ziemā to izdarīt būs grūti. Dodoties uz darbu ar velosipēdu, "nošausi" divus zaķus vienlaikus- būsi laikus darbā un pie reizes arī izkustēsies. Ja dodies ar kājām, tad maini katru dienu maršrutus, garantēju, ka ieraudzīsi daudz jauna.

 

PUSDIENAS VASARĀ

 

Katra pusdienu pauze vasarā ir svētki. Izvēlies pusdienot ārpus biroja. Ieplāno pusdienas ar draugiem āra kafejnīcās, katru dienu izvēlaties citu pusdienošanas vietu, tā Jums būs iespēja iepazīt daudz jaunas un šarmantas kafejnīcas. Uzrīko ar draugiem īstu vasaras pusdienu pikniku parkā- tas būs lielisks piedzīvojums!

 

KOLĒĢI UN GRILLS

 

Ja ir vasarā jāstrādā, tad grilla sezonu var izbaudīt ar kolēģiem- uzrīkojiet grilla svētkus savā biroja terasē vai iekšpagalmā. Būs labs saliedēšanās pasākumus un varēsiet vēl par kādu stundu vairāk izbaudīt vasaras sezonu.

 

SPORTS DARBA LAIKĀ

 

Organizējiet sporta aktivitātes visam kolektīvam ārpus biroja, iespējams, Jums izdodas ar vadību sarunāt apmaksātu jogas trenneri brīvā dabā? Iespējams, vadība ir pretimnākoša un atļauj visiem piektdienās aiziet no darba 2 stundas agrāk un doties spēlēt pludmales volejbolu. Ja nepaprasīsi, neuzzināsi :). 

 

PLUDMALES SOMA

 

Turiet darbā pludmales somu, ja nu kāda tikšanās atceļas, vai ieplānotie darbi vairs nav steidzami, ņemiet somu plecā un - aidā sauļoties uz tuvāko parku vai ar kolēģi uz jūru pusdienas laikā nopeldēties.

 

PAGARINI BRĪVDIENAS

 

Ja Tev ir iespēja, sarunā atvaļinājumu blakus jau esošām brīvdienām, piemēram, paņem brīvu piektdienu un pirmdienu, tā Tev izdosies saorganizēt papildus "mini" atvaļinājumus un izbaudīt vairāk brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem.

 

Deviņas lietas, ko nekad neteikt bosam


Tu un darbs
Skatīts: 22099
 
"Domā, pirms runā" - tā vienmēr būs pareizā pieeja, jo īpaši, ja runa ir par darbu. Pasakot priekšniekam ne to, ko vajadzētu, bieži iespējams pat apdraudēt karjeru, un dažas lietas, ko viņi nevēlas dzirdēt, var patiešām pārsteigt! Pēc dažu vadītāju ieteikumiem esam sastādīj...
 
 

Labrīt! Un darba diena var sākties!


Tu un darbs
Skatīts: 13884
 
Rīts darbā. Kāds kā nagla ir klāt pāris stundas pirms sākuma, jo "darba taču ir tik daudz". Cits punktuāli ierodas 15 minūtes agrāk, ieslēdz datoru, palasa ziņas, padzer kafiju un noteiktajā laikā ir gatavs sākt. Cits elsodams iemetas krietnu laiku pēc tam, kad citi sākuši svīst ...
 
Twitter
Facebook
Draugiem.lv